niedziela, 26 kwietnia 2015

Boom Blood

  Jeśli śledzicie mojego aska pewnie już słyszeliście dlaczego tak rzadko tu bywam. Mianowicie każdą wolną chwilę razem z moimi koleżankami przeznaczamy na produkcję nowej serii na youtube. Zaczęło się od wymyślania scenariuszu na przerwach, w końcu go spisałam w specjalnym zeszycie tylko do tego przeznaczonym. Określiłam bohaterów, główne wątki i miejsca akcji. Przy najbliższej okazji zaczęłyśmy kręcić. Na razie nie mamy jakości HD i obraz jest pionowy, ale wkładamy w to wiele wysiłku i wierzę, że kiedyś zostaniemy docenione. Co do wymiarów, następny odcinek będzie już poziomy xD
Więc może o co chodzi w filmie? Boom Blood  opowiada o Pauli, która w składzie krwi ma niejaki Pikrynian Sodu. Jest to substancja stosowana do produkcji paliwa rakietowego. NRKE (Narodowy Rząd Królestwa Europejskiego) chce użyć bomby atomowej w skali światowej i uciec na sztucznie wyhodowaną planetę w pobliżu Jowisza. Tylko Paula trzyma ich na ziemi i tym samym przedłuża żywot planety. Na szczęście nie została sama, znalazła schronienie z dala od miasta, w domku Berry, gdzie wojna jeszcze nie dotarła.


    Był mały problem z podkładem muzycznym i film zablokowali w 14 krajach, ale najważniejsze, że mieszkając w Polsce możecie go obejrzeć. Jeśli ktoś z was zna się na dodawaniu muzyki do filmików to prosiłabym o kontakt na asku :)


9 komentarzy:

 1. Wow, zaskoczyłaś ;) A jeśli chodzi o muzykę, to możesz ściągnąć ze swojego kanału na YT, tam jest coś takiego jak narzędzia do tworzenia i dalej biblioteka audio, powodzenia! :)
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie się zapowiada, super pomysł :)
  w niektórych momentach chce się płakać :(
  popracuj żeby te czarne paski jakoś zniknęły :)
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się świetnie! :) Powodzenia :)
  www.ala--blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wymyślone! Zazdroszczę takiej wyobraźni :)
  Czekam na kolejne filmiki ;)

  NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY, POKLIKASZ? :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia, mnie to zbytnio nie wciągnęło :)
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale macie ciekawe pomysły :-) trzymam kciuki !

  OdpowiedzUsuń